Meld hier je storing

Is er een defect of probleem met een besteld apparaat? Dat is natuurlijk heel vervelend. Je kunt het onderstaande formulier invullen en dan zorgen wij dat de storingsmelding zo snel mogelijk wordt opgepakt. Afhankelijk van het product en/of merk zal dit door of via ons, één van onze servicepartners of een storingsdienst/servicepartner van de fabrikant worden opgevolgd. De opvolging wordt natuurlijk zo snel mogelijk voor je opgepakt, wat vanzelfsprekend wel afhankelijk kan zijn van beschikbare ruimte in de planning.
Klantgegevens Apparaatgegevens
Let op: is de garantietermijn verlopen, valt de gemelde storing niet binnen de garantie - bijvoorbeeld i.v.m. onjuist gebruik, onjuiste aansluiting/installatie, externe factoren of normale slijtage - of blijkt de gemelde storing onder normaal functioneren van het apparaat te vallen? Dan zullen de gemaakte kosten voor opvolging van de storingsmelding worden gefactureerd. Bij bezoek van een monteur kan dit, ter indicatie, neerkomen op voorrijkosten (€ 90 excl. BTW per bezoek) en werkuren (€ 80 excl. BTW per uur per persoon met een minimum van 1 uur)*. Wanneer in dezen aanvullende kosten worden gemaakt voor opvolging van de storingsmelding, zullen deze ook aanvullend worden gefactureerd. Wij zijn niet verantwoordelijk voor uit een storing voortkomende kosten of gemiste inkomsten, met inbegrip van maar niet beperkt tot gevolgschade en winstderving. De klant is te allen tijde zelf verantwoordelijk voor reserve en/of vervangende apparatuur en/of toebehoren en voor het nemen van de benodigde maatregelen om eventuele gevolgschade, winstderving en/of andere uit een storing voortkomende kosten of gemiste inkomsten te voorkomen. * Genoemde tarieven zijn ter indicatie, deze kunnen afwijken.

Categorieën

    • Recent bekeken

      Dynamic Staafmixer Dynamix DMX160 | 220W | 0-13.000TPM | Ø70x395(h)mm

      Staafmixer Dynamix DMX160 | 220W | 0-13.000TPM | Ø70x395(h)mm

      169,99

      Oscartielle Wandkoeling | GENIUS2 | Grijs | +2°C/+4°C | Geventileerd | 3 Schappen | Intern Nachtgordijn | 710x720x1260(h)mm

      Wandkoeling | GENIUS2 | Grijs | +2°C/+4°C | Geventileerd | 3 Schappen | Intern Nachtgordijn | 710x720x1260(h)mm

      3.535,-

      Tefcold Koelkast | G-LINE | 544L (2/1 GN) | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | 0.26kW | Wielen (Geremd) | 680x845x2000(h)mm

      Koelkast | G-LINE | 544L (2/1 GN) | RVS | +2°C/+8°C | Geforceerd | 0.26kW | Wielen (Geremd) | 680x845x2000(h)mm

      1.550,- 1.396,-

      GAMKO Barkoelkast | MAXIGLASS | 391L | Antracietgrijs | +2°C/+18°C | Geforceerd | Draaideuren | 1350x576x900/910(h)mm

      Barkoelkast | MAXIGLASS | 391L | Antracietgrijs | +2°C/+18°C | Geforceerd | Draaideuren | 1350x576x900/910(h)mm

      3.107,- 3.079,-

      HENDI Serveertang | RVS | 400x40x35(h)mm

      Serveertang | RVS | 400x40x35(h)mm

      8,79

  • Toon resultaten (0)

    Horeca friteuse gas

    Filters

    Sorteer op

    Geen producten gevonden...

    Een horeca friteuse op gas kopen

    We hebben bij Horecagemak een ruim assortiment aan verschillende friteuses voor je klaarstaan. Of jij nou de keuze wil maken voor een elektrische friteuse, of een horeca friteuse die op gas werkt, je bent bij ons altijd aan het juiste adres. Een gas friteuse voor de horeca wordt nog steeds veel gebruikt. We hebben van deze soort friteuse dan ook een groot aantal verschillende soorten voor je te koop. Neem op je gemak een kijkje in ons assortiment om te zien welke horeca frituur op gas het beste op jouw wensen aansluit. Heb jij een friteuse nodig voor een horecagelegenheid waar veel gefrituurd wordt? Of zul je de friteuse minder vaak gebruiken? Wat jouw wensen ook zijn, wij hebben hier de perfecte friteuse voor klaarstaan.

    Perfecte patat en snacks met een goede friteuse

    Met een gas friteuse voor de horeca mag je er op rekenen dat je hier kwaliteit mee in huis haalt. Dat kan ook niet anders, want jouw gasten verwachten de hoogste kwaliteit als ze bij jou een patatje of een lekkere snack komen halen. Uiteraard is de friteuse daarnaast ook nog voor andere etenswaren te gebruiken. Met een goede horeca frituur op gas zorg jij ervoor dat alles wat je maakt helemaal perfect op temperatuur en smaak is. We verkopen bij Horecagemak louter friteuses van de beste merken die er op dit gebied actief zijn.

    Meer weten over onze horeca friteuse op gas?

    Als jij meer wilt weten over een van de producten die wij verkopen, dan kun je hier natuurlijk altijd even contact over opnemen met ons. We staan klaar om je vragen te beantwoorden en samen met jou de beste keuze te maken. Horecagemak is gespecialiseerd op het gebied van een complete horeca inrichting. Als je hier dan ook meer over wil weten, dan komen we graag een keer bij je langs. We bekijken dan samen met jou waar het nog aan ontbreekt in je horecazaak. Ook kunnen we je advies geven over je inrichting. Alles wat bij de inrichting van een horecabedrijf maar nodig kan zijn is bij ons terug te vinden.

    + Lees meer - Lees minder