-
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA083
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Polar U-SERIE bakkerij koelwerkbank met 2 deuren is een professionele prepareercounter die betrouwbare opslag combineert met extra werkoppervlak, speciaal ontworpen voor drukke bakkerijen en professionele keukens. Zeer efficiënt met energieklasse A, beschikt deze werkbank over geavanceerde isolatie en zelfsluitende deuren als standaard, waardoor de operationele kosten worden verlaagd.
Dankzij de compatibiliteit met standaard bakkerijplaten van 600 x 400 mm kunnen maximaal 7 platen per deur direct in de werkbank worden geplaatst, waardoor ingrediënten snel toegankelijk zijn en eenvoudig overgebracht kunnen worden naar ovens, blast chillers of vriezers. Geforceerde koeling zorgt voor een constante luchtcirculatie, waardoor de temperatuur snel herstelt, zelfs wanneer de deuren regelmatig geopend worden. Semi-automatische ontdooiing met tijdsinterval en een digitaal display maken bediening en onderhoud eenvoudig.
Aan het einde van een drukke dienst zorgen de stevige constructie van hoogwaardig RVS en de wielen voor eenvoudige verplaatsing en reiniging. Eén set traygeleiders per deur biedt extra flexibiliteit, terwijl het koele, duurzame werkblad ideaal is voor het voorbereiden van deeg en andere bakkerijproducten.
Specificaties
| Serie: | Polar U-SERIE |
| Bruto inhoud: | 427 liter |
| Deur(en): | 2 |
| Lade(n): | |
| Zelfsluitend (deuren/laden): | |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | +2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Roosterformaat: | EN (600 x 400 mm) |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | A |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 1,54 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 562 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 22,7 |
| Aansluitwaarde: | 0,35 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 140 kg |
| Breedte: | 1510 mm |
| Diepte: | 800 mm |
| Hoogte: | 860 mm |
Bakkerij Koelwerkbank | U-SERIE | 427L | 2 Deuren (EN600x400) | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1510x800x860(h)mm
Bakkerij Koelwerkbank | U-SERIE | 427L | 2 Deuren (EN600x400) | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1510x800x860(h)mm
1.170,- excl. btw 1.415,70 incl. btw Of 471,90 in 3 termijnen
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA083
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-