-
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA084
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Polar U-SERIE 3-deurs bakkerij koelwerkbank is een professionele prepareercounter die betrouwbare opslag combineert met extra werkoppervlak, speciaal ontworpen voor drukke bakkerijen en intensieve keukens. Zeer efficiënt met energieklasse A, beschikt deze werkbank over geavanceerde geforceerde koeling, zelfsluitende en afsluitbare deuren als standaard, waardoor de operationele kosten laag blijven.
Dankzij de compatibiliteit met standaard bakkerijplaten van 600 x 400 mm kunnen maximaal 7 platen per deur direct in de werkbank worden geplaatst, waardoor ingrediënten snel toegankelijk zijn en eenvoudig overgebracht kunnen worden naar ovens of andere koel- en vriesapparatuur. Semi-automatische ontdooiing met tijdsinterval en een digitaal display maken bediening en onderhoud eenvoudig en overzichtelijk.
Aan het einde van een drukke dienst zorgen de stevige constructie van hoogwaardig RVS en de wielen voor eenvoudige verplaatsing en reiniging. Eén set traygeleiders per deur biedt extra flexibiliteit, terwijl het koele, duurzame werkblad ideaal is voor het voorbereiden van deeg en andere bakkerijproducten. Met een temperatuurbereik van +2°C tot +8°C en geschikt voor intensief gebruik, is deze koelwerkbank de ideale keuze voor professionele bakkerijen.
Specificaties
| Serie: | Polar U-SERIE |
| Bruto inhoud: | 634 liter |
| Deur(en): | 3 |
| Lade(n): | |
| Zelfsluitend (deuren/laden): | |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | +2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Roosterformaat: | EN (600 x 400 mm) |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | A |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 1,89 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 690 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 24,3 |
| Aansluitwaarde: | 0,35 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 152 kg |
| Breedte: | 2020 mm |
| Diepte: | 800 mm |
| Hoogte: | 860 mm |
Bakkerij Koelwerkbank | U-SERIE | 634L | 3 Deuren (EN600x400) | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 2020x800x860(h)mm
Bakkerij Koelwerkbank | U-SERIE | 634L | 3 Deuren (EN600x400) | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 2020x800x860(h)mm
1.725,- excl. btw 2.087,25 incl. btw Of 695,75 in 3 termijnen
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA084
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-