-
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA064
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Polar U-SERIE dubbele deurs koelwerkbank met achteropstand is een hoge capaciteit voedselopslag- en werkbladcombinatie, specifiek ontworpen voor betrouwbaarheid en flexibiliteit in drukke professionele keukens. Zeer efficiënt met energieklasse A, beschikt de Polar koelwerkbank over geavanceerde isolatie en zelfsluitende deuren als standaard, beide kenmerken helpen de operationele kosten te verlagen.
Ingrediënten kunnen overzichtelijk worden opgeslagen op de 2 stevige verstelbare planken en direct klaargemaakt voor gebruik op het duurzame werkblad van hoogwaardig RVS, zodat je je meest gebruikte ingrediënten altijd binnen handbereik hebt. Dankzij de 1/1 GN-compatibiliteit kunnen trays direct worden overgebracht naar een blast chiller, combi-oven of vriezer zonder dat containers hoeven te worden aangepast. Ventilatorondersteunde koeling zorgt voor snelle temperatuurherstel, zelfs wanneer de deuren regelmatig geopend worden, wat essentieel is in drukke professionele keukens.
De toevoeging van de 100 mm hoge achteropstand van hoogwaardig RVS voorkomt dat voedsel of andere items achter het apparaat vallen, waardoor schoonmaken eenvoudiger wordt. De digitale bediening en automatische ontdooifunctie maken de Polar koelwerkbank gebruiksvriendelijk en onderhoudsvriendelijk. Aan het einde van een drukke dienst zorgt de robuuste constructie van hoogwaardig RVS en de ingebouwde vergrendelbare zwenkwielen ervoor dat de koelwerkbank moeiteloos te verplaatsen en schoon te maken is.
Specificaties
| Serie: | Polar U-SERIE |
| Bruto inhoud: | 282 liter |
| Deur(en): | 2 |
| Lade(n): | |
| Zelfsluitend (deuren/laden): | |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | -2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten roosters: | 2 |
| Roosterformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | A |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 1,27 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 464 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 20,4 |
| Aansluitwaarde: | 0,35 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 108 kg |
| Breedte: | 1360 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 950 mm |
Koelwerkbank | U-SERIE | 282L | 2 Deuren (1/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | Achteropstand | Wielen (Geremd) | 1360x700x950(h)mm
Koelwerkbank | U-SERIE | 282L | 2 Deuren (1/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | Achteropstand | Wielen (Geremd) | 1360x700x950(h)mm
1.281,- excl. btw 1.550,01 incl. btw Of 516,67 in 3 termijnen
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA064
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-