-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
20,49 excl. btw 24,79 incl. btw
-
-
-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 10 voor 19,67
Koop er 20 voor 18,85
Koop er 50 voor 18,03
Koop er 100 voor 17,21
-
-
-
Merk:Cambro
-
Artikelnummer:GAS-CX371
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:13/05/2026 t/m 20/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Maak elke dienst een stuk eenvoudiger voor je personeel met dit dienblad van Cambro. Het dienblad is stijlvol en duurzaam en zal je bedrijf zeker opfleuren met een aantrekkelijke en duurzame toevoeging.
Specificaties
| Serie: | Cambro CAPRI |
| Materiaal: | Laminaat |
| Kleur / afwerking: | Houtskool |
| Oppervlak: | Glad |
| Opstaande rand: | |
| Krasbestendig: | |
| Gewicht: | 0,65 kg |
| Breedte: | 530 mm |
| Diepte: | 320 mm |
| Hoogte: | 14 mm |
Dienblad | CAPRI | Laminaat | Houtskool | 530x320x14(h)mm
Dienblad | CAPRI | Laminaat | Houtskool | 530x320x14(h)mm
20,49 excl. btw 24,79 incl. btw
-
-
Merk:Cambro
-
Artikelnummer:GAS-CX371
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:13/05/2026 t/m 20/05/2026
-