-
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA089
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Polar U-SERIE 2-deurs koelwerkbank is een professionele prepareercounter die betrouwbare voedselopslag combineert met energiezuinigheid, speciaal ontworpen voor drukke professionele keukens. Zeer efficiënt met energieklasse A+, beschikt deze werkbank over krachtige geforceerde luchtkoeling met auto-pauserende ventilatoren die de temperatuur constant houden, terwijl de 45 mm dikke isolatie maximale efficiëntie en energiebesparing biedt. De digitale temperatuurregeling en het overzichtelijke display maken het beheren van de koelomgeving eenvoudig en betrouwbaar.
De werkbank biedt 2 stevige schappen en 2 vloerbeschermers, en volledige 1/1 GN schalen kunnen direct worden geplaatst zonder extra geleiders. Het hoogwaardig RVS werkblad biedt extra werkoppervlak, terwijl de wieltjes aan de basis eenvoudige verplaatsing en positionering voor reiniging of herinrichting van de keuken mogelijk maken.
Met deze combinatie van geavanceerde koeling, solide constructie en gebruiksvriendelijke bediening is de Polar U-SERIE 2-deurs koelwerkbank een praktische en betrouwbare oplossing voor elke professionele keuken.
Specificaties
| Serie: | Polar U-SERIE |
| Bruto inhoud: | 257 liter |
| Deur(en): | 2 |
| Lade(n): | |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | +2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | 45 mm |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten roosters: | 4 |
| Roosterformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | A+ |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 0,82 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 299 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 13,8 |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 83 kg |
| Breedte: | 903 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 870 mm |
Koelwerkbank | U-SERIE | 257L | 2 Deuren (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 903x700x870(h)mm
Koelwerkbank | U-SERIE | 257L | 2 Deuren (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 903x700x870(h)mm
889,- excl. btw 1.075,69 incl. btw Of 358,56 in 3 termijnen
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA089
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-