-
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA090
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Polar U-SERIE 3-deurs koelwerkbank is een professionele prepareercounter die energiezuinige opslag combineert met extra werkruimte, speciaal ontworpen voor drukke professionele keukens. Zeer efficiënt met energieklasse A, beschikt deze werkbank over krachtige geforceerde luchtkoeling met auto-pauserende ventilatoren die de temperatuur stabiel houden, terwijl de 45 mm dikke isolatie zorgt voor maximale efficiëntie en lagere operationele kosten. De digitale temperatuurregeling met display maakt nauwkeurig en eenvoudig temperatuurbeheer mogelijk.
De werkbank is uitgerust met 3 stevige schappen en 3 vloerbeschermers, waarbij 1/1 GN bakken direct geplaatst kunnen worden zonder extra geleiders. Het hoogwaardig RVS werkblad biedt extra werkoppervlak voor voorbereiding, terwijl de wieltjes zorgen voor eenvoudige verplaatsing en positionering tijdens reiniging of herinrichting van de keuken. De ventilatoren aan de voorkant maken installatie eenvoudig en flexibel.
Met een temperatuurbereik van +2°C tot +8°C en een inhoud van 400 L biedt deze Polar U-SERIE 3-deurs koelwerkbank een betrouwbare en praktische oplossing voor intensief gebruik in professionele keukens.
Specificaties
| Serie: | Polar U-SERIE |
| Bruto inhoud: | 400 liter |
| Deur(en): | 3 |
| Lade(n): | |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | +2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | 45 mm |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten roosters: | 4 |
| Roosterformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | A+ |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 1,14 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 416 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 17,1 |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 130 kg |
| Breedte: | 1368 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 870 mm |
Koelwerkbank | U-SERIE | 400L | 3 Deuren (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1368x700x870(h)mm
Koelwerkbank | U-SERIE | 400L | 3 Deuren (1/1 GN) | +2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1368x700x870(h)mm
1.067,- excl. btw 1.291,07 incl. btw Of 430,36 in 3 termijnen
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA090
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-