-
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-FA032
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De True TGN-1R-1S is een betrouwbare en efficiënte koelkast, ontworpen voor professioneel gebruik waar constante temperaturen en grote opslagcapaciteit essentieel zijn. Met een bruto inhoud van 700 liter is deze koelkast geschikt voor 2/1 GN formaat, terwijl het unieke “E”-vormige plank- en geleidersysteem maximale benutting van de kast mogelijk maakt.
Geforceerde Koeling
De koelkast werkt met geforceerde koeling en het True “HC” koolwaterstofsysteem, waardoor de temperatuur altijd tussen 0°C en +3°C blijft. De gepatenteerde True RCU-technologie houdt de condensor schoon door de luchtstroom tijdens rustcycli automatisch om te keren, zodat de koelkast goed blijft werken.
Hoogwaardige Constructie
De kast is vervaardigd uit hoogwaardig RVS en aluminium, wat zorgt voor een sterke, hygiënische en eenvoudig te reinigen constructie. De enkele deur is voorzien van een stevige metalen handgreep en standaard rechts scharnierend, links op aanvraag. Standaard deurslot zorgt voor extra veiligheid. De verstelbare draadrekken en GN-geleiders maken flexibele indeling van de ruimte mogelijk.
Gebruiksgemak
Het onderbouwontwerp plaatst de compressor in het koelste en meest vetvrije deel van de keuken, wat zorgt voor betere prestaties en eenvoudige reiniging. De koelkast wordt geleverd met 64 mm zwenkwielen voor gemakkelijk verplaatsen en positioneren. Digitale bediening garandeert nauwkeurige temperatuurregeling, en de kast is klimaatklasse 5 gecertificeerd voor betrouwbare werking bij omgevings temperaturen tot 40°C.
Specificaties
| Type: | True TGN-1R-1S |
| Bruto inhoud: | 700 liter |
| Materiaal: | RVS, aluminium |
| Temperatuurbereik: | 0°C / +3°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Rooster-/niveauformaat: | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 1 |
| Soort deur(en): | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | A |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 0,9 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 328 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 24,8 |
| Aansluitwaarde: | 0,15 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 150 kg |
| Breedte: | 729 mm |
| Diepte: | 858 mm |
| Hoogte: | 2079 mm |
Koelkast | 700L (2/1 GN) | RVS | 0°C/+3°C | Geforceerd | Wielen | 729x858x2079(h)mm
Koelkast | 700L (2/1 GN) | RVS | 0°C/+3°C | Geforceerd | Wielen | 729x858x2079(h)mm
4.457,- excl. btw 5.392,97 incl. btw Of 1.797,66 in 3 termijnen
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-FA032
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:01/04/2026 t/m 08/04/2026
-