-
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31002153
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Je houdt jouw ruimte eenvoudig netjes en georganiseerd met deze ronde afvalbak van aluminium. Je kiest uit een uitvoering in één kleur of met een zwart deksel, waardoor de afvalbak perfect aansluit bij jouw interieur.
De stevige aluminium constructie zorgt voor een duurzame en lichtgewicht oplossing, ideaal voor gebruik op kantoor, in wachtruimtes of andere openbare ruimtes. Dankzij het strakke en tijdloze ontwerp past deze afvalbak moeiteloos in elke omgeving.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 110 liter |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur / afwerking: | Zwart, grijs |
| Opening / deksel: | Open |
| Vlamdovend: | |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 6,18 kg |
| Diameter: | 470 mm |
| Hoogte: | 720 mm |
Afvalbak | Aluminium | Zwart/Grijs | 110L | Open | Vlamdovend | Ø470x720(h)mm
Afvalbak | Aluminium | Zwart/Grijs | 110L | Open | Vlamdovend | Ø470x720(h)mm
127,- excl. btw 153,67 incl. btw Of 51,22 in 3 termijnen
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31002153
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-