-
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31002184
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Je houdt jouw ruimte netjes en georganiseerd met deze ronde afvalbak van metaal. Je kiest uit een uitvoering in één kleur of met een zwart deksel, zodat de afvalbak perfect aansluit bij jouw interieur.
De stevige metalen constructie maakt de afvalbak duurzaam en geschikt voor intensief gebruik, ideaal voor gebruik op kantoor, in wachtruimtes of andere openbare ruimtes. Het strakke en tijdloze ontwerp past moeiteloos in elke omgeving.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 110 liter |
| Materiaal: | Metaal |
| Kleur / afwerking: | Rood |
| Opening / deksel: | Open |
| Vlamdovend: | |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 6,53 kg |
| Diameter: | 470 mm |
| Hoogte: | 720 mm |
Afvalbak | Metaal | Rood | 110L | Open | Vlamdovend | Ø470x720(h)mm
Afvalbak | Metaal | Rood | 110L | Open | Vlamdovend | Ø470x720(h)mm
127,- excl. btw 153,67 incl. btw Of 51,22 in 3 termijnen
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31002184
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-