-
-
-
Merk:Maxima
-
Artikelnummer:MAX-09300544
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:Onbekend
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze professionele afruimwagen is ideaal voor het afruimen van tafels en het snel wegbrengen van vuile vaat in zelfbedieningsrestaurants, kantines en andere horecagelegenheden. Het frame is volledig gemaakt van roestvrij staal, wat zorgt voor een robuuste en duurzame constructie die eenvoudig schoon te maken is. De afruimwagen is voorzien van vijf uitneembare bakken die stevig worden gehouden door draagbalken met houders. Dankzij de vier zwenkwielen, waarvan twee met rem, is de wagen gemakkelijk te verplaatsen en stabiel te plaatsen. De hoeknaden zijn dichtgelast en gepolijst, waardoor er geen scherpe randen zijn en veilig gewerkt kan worden.
Specificaties
| Capaciteit: | 3 niveaus (afruimbakken) + 1 niveau (afvalbakken) |
| Materiaal: | RVS |
| Constructie: | Zelfmontage |
| Wielen: | |
| Bijgesloten: | 3 afruimbakken, 2 afvalbakken |
| Gewicht: | 10,9 kg |
| Breedte: | 450 mm |
| Diepte: | 850 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
Garantievorm: 2 jaar carry-in garantie
Afruimwagen | RVS frame | 5 uitneembare bakken | 450x850x900(h)mm
Afruimwagen | RVS frame | 5 uitneembare bakken | 450x850x900(h)mm
150,- 131,- excl. btw 158,51 incl. btw Of 52,84 in 3 termijnen Je bespaart €-8,51 (6%)
-
-
Merk:Maxima
-
Artikelnummer:MAX-09300544
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-