-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
63,- excl. btw 76,23 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31007394
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:26/04/2026 t/m 03/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De afvalbak van V-Part is uitgevoerd als metalen papierbak van aluminium met een ronde vorm. Geschikt voor professioneel gebruik in horeca- en sanitaire ruimtes waar een eenvoudige en functionele oplossing voor papierafval nodig is.
De aluminium constructie zorgt voor een duurzame en lichte uitvoering die bestand is tegen dagelijks gebruik. Het open ontwerp maakt het eenvoudig om afval te deponeren en de bak snel te legen en schoon te maken.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 30 liter |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur / afwerking: | Grijs |
| Opening / deksel: | Open |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 2,52 kg |
| Diameter: | 335 mm |
| Hoogte: | 470 mm |
Afvalbak | Aluminium | Grijs | 30L | Open | Ø335x470(h)mm
Afvalbak | Aluminium | Grijs | 30L | Open | Ø335x470(h)mm
63,- excl. btw 76,23 incl. btw
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31007394
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:26/04/2026 t/m 03/05/2026
-