-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
28,- excl. btw 33,88 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:Helit
-
Artikelnummer:VEP-86052503
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Je verzamelt papierafval eenvoudig met deze kunststof afvalbak van Helit. Geschikt voor gebruik in horeca-, kantoor- en andere zakelijke omgevingen waar een praktische en lichte oplossing nodig is.
De afvalbak is uitgevoerd in kunststof en heeft een ronde, licht taps toelopende vorm. Dankzij het compacte ontwerp plaats je de bak eenvoudig op verschillende locaties. Geschikt voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 18 liter |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur / afwerking: | Blauw |
| Opening / deksel: | Open |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 0,51 kg |
| Diameter: | 310 mm |
| Hoogte: | 320 mm |
Afvalbak | Blauw | 18L | Open | Ø310x320(h)mm
Afvalbak | Blauw | 18L | Open | Ø310x320(h)mm
28,- excl. btw 33,88 incl. btw
-
-
Merk:Helit
-
Artikelnummer:VEP-86052503
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-