-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
54,- excl. btw 65,34 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31001521
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:26/04/2026 t/m 03/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De afvalbak van Luxus is uitgevoerd als metalen papierbak en voorzien van kunststof stoothoeken voor extra bescherming tegen beschadigingen. De afmeting bedraagt boven 300 x 300 mm en onder 245 x 245 mm, wat zorgt voor een stabiele plaatsing.
Je gebruikt deze afvalbak ook optioneel voor afvalscheiding, afhankelijk van de inrichting. De stevige constructie is geschikt voor dagelijks gebruik en de gladde afwerking maakt het reinigen eenvoudig.
Let op, dit betreft alleen de afvalbak. Overige accessoires zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 27 liter |
| Materiaal: | Metaal, kunststof |
| Kleur / afwerking: | Rood |
| Afvalscheiding: | |
| Opening / deksel: | Open |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 2,19 kg |
| Breedte: | 343 mm |
| Diepte: | 343 mm |
| Hoogte: | 361 mm |
Afvalbak | Metaal/Kunststof | Rood | 27L | Open | Afvalscheiding | 343x343x361(h)mm
Afvalbak | Metaal/Kunststof | Rood | 27L | Open | Afvalscheiding | 343x343x361(h)mm
54,- excl. btw 65,34 incl. btw
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31001521
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:26/04/2026 t/m 03/05/2026
-