-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
49,- excl. btw 59,29 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-42219986
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:27/04/2026 t/m 04/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Je verzamelt afval efficiënt met deze RUFF opengewerkte afvalbak. De bak is voorzien van een gekleurd deksel en een geïntegreerde zakhouder, waardoor je vuilniszakken eenvoudig en netjes plaatst. Geschikt voor professioneel gebruik in horeca- en bedrijfsomgevingen.
De afvalbak is gemaakt van stevig kunststof (polypropyleen), met een zwart onderstel van gerecycled materiaal. Optioneel is een eenvoudig te monteren pedaal verkrijgbaar voor gebruik zonder handbediening. Ontworpen voor dagelijks en intensief gebruik.
Specificaties
| Serie: | Luxus RUFF |
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 110 liter |
| Materiaal: | Kunststof (polypropyleen) |
| Kleur / afwerking: | Groen, zwart |
| Opening / deksel: | Klapdeksel |
| Binnenemmer: | |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 2,8 kg |
| Diameter: | 525 mm |
| Hoogte: | 870 mm |
Afvalbak | RUFF | Kunststof | Groen/Zwart | 110L | Klapdeksel | Ø525x870(h)mm
Afvalbak | RUFF | Kunststof | Groen/Zwart | 110L | Klapdeksel | Ø525x870(h)mm
49,- excl. btw 59,29 incl. btw
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-42219986
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:27/04/2026 t/m 04/05/2026
-