-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 10 voor 223,25
Koop er 20 voor 211,50
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GG648
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Stijlvolle kunstlederen barkruk van Bolero met een stevig berkenhouten frame. Ideaal voor cafés en restaurants die op zoek zijn naar een veelzijdige en eigentijdse zitmogelijkheid. Verkrijgbaar per 2 stuks.
Volledig gemonteerd geleverd.
Specificaties
| Kleur / afwerking: | Black, houtlook |
| Materiaal (bekleding): | Kunstleer |
| Materiaal (poten/frame): | Hout (berken) |
| Rugleuning: | |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 760 mm |
| Voering / vulling: | |
| Toepassing: | Binnen |
| Constructie: | Voorgemonteerd |
| Gewicht: | 6 kg |
| Breedte: | 410 mm |
| Diepte: | 410 mm |
| Hoogte: | 760 mm |
| Aantal: | 2 |
Barkrukken | Kunstleer/Hout | Black | Houtlook Frame | Indoor | 2 Stuks | 410x410x760(h)mm
Barkrukken | Kunstleer/Hout | Black | Houtlook Frame | Indoor | 2 Stuks | 410x410x760(h)mm
249,99 235,- excl. btw 284,35 incl. btw Of 94,78 in 3 termijnen Je bespaart €-34,36 (14%)
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GG648
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-