-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
55,- excl. btw 66,55 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31035649
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:26/04/2026 t/m 03/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De afvalbak is uitgevoerd in een ronde vorm en vervaardigd uit metaal. Je kiest voor een uitvoering in één kleur of met een zwart deksel, afhankelijk van de gewenste uitstraling. Het gesloten ontwerp met inworpopening (diameter 110 mm) zorgt voor een nette en discrete afvalverwerking.
De stevige constructie maakt de afvalbak geschikt voor dagelijks intensief gebruik. De gladde afwerking zorgt ervoor dat je de bak eenvoudig schoonhoudt. Dankzij het compacte, staande model plaats je deze afvalbak gemakkelijk in diverse ruimtes.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 20 liter |
| Materiaal: | Metaal |
| Kleur / afwerking: | Zwart, blauw |
| Opening / deksel: | Open |
| Vlamdovend: | |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 1,93 kg |
| Diameter: | 260 mm |
| Hoogte: | 420 mm |
Afvalbak | Metaal | Zwart/Blauw | 20L | Open | Vlamdovend | Ø260x420(h)mm
Afvalbak | Metaal | Zwart/Blauw | 20L | Open | Vlamdovend | Ø260x420(h)mm
55,- excl. btw 66,55 incl. btw
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31035649
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:26/04/2026 t/m 03/05/2026
-