-
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CW388
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De True glazen deur display koelkast is perfect voor het betrouwbaar presenteren van gekoelde producten zoals salades, drankjes en grab-and-go snacks. Met 4 zware verstelbare planken biedt de koelkast overzichtelijke opslag en stimuleert hij impulsverkopen in commerciële omgevingen zoals cafés, restaurants en kantines.
Geforceerde Koeling
De koelkast is uitgerust met geforceerde koeling, waardoor de temperatuur constant en nauwkeurig wordt gehandhaafd tussen 0°C en 3°C. Dit maakt de koelkast ideaal voor het snel koelen van dranken en het uitventen van verpakte producten. Extra heldere LED-verlichting zorgt voor optimale zichtbaarheid van uw assortiment.
Hoogwaardige Constructie
De kast is vervaardigd uit hoogwaardig RVS en aluminium. De volledige polyurethaan isolatie zorgt voor stabiele koelprestaties en energie-efficiëntie. De stevige, verstelbare PVC-gecoate planken bieden flexibele opslag en maximale zichtbaarheid van de producten. Het verlichte informatiepaneel kan naar wens worden aangepast met eigen afbeeldingen.
Gebruiksgemak
De onderbouwplaatsing van de compressor garandeert optimale prestaties en eenvoudige toegang voor reiniging. De onderste plank zonder bukken verhoogt de zichtbaarheid van de producten. De koelkast is voorzien van een zelfsluitende deur voor eenvoudig gebruik.
Specificaties
| Type: | True GDM-19T-HC~TSL01 ALU |
| Bruto inhoud: | 538 liter |
| Binnenafmetingen: | D 464 x H 1300 mm |
| Materiaal: | RVS, aluminium |
| Temperatuurbereik: | 0°C / +3°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | 43 mm (polyurethaanschuim) |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 2 |
| Soort deur(en): | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en): | |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Bijgesloten: | 4 |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,79 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 1020 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 13,9 |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 109 kg |
| Breedte: | 686 mm |
| Diepte: | 632 mm |
| Hoogte: | 1998 mm |
Koelkast | 538L | RVS | 0°C/+3°C | Geforceerd | 686x632x1998(h)mm
Koelkast | 538L | RVS | 0°C/+3°C | Geforceerd | 686x632x1998(h)mm
3.151,- excl. btw 3.812,71 incl. btw Of 1.270,90 in 3 termijnen
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CW388
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-