-
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CW386
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De True koelkast met enkele glazen deur is ideaal voor het aantrekkelijk presenteren van salades, drankjes of andere gekoelde snacks. Met 4 verstelbare schappen biedt de koelkast overzichtelijke opslag en stimuleert hij impulsverkopen in commerciële omgevingen zoals cafés, restaurants en kantines.
Geforceerde Koeling
De koelkast is uitgerust met geforceerde koeling, waardoor de temperatuur constant blijft tussen 0°C en 3°C, ideaal voor het snel koelen van dranken en het uitventen van verpakte producten. De unit beschikt over LED-verlichting voor energiebesparing en optimale productzichtbaarheid, en de zelfsluitende deur voorkomt warmteverlies.
Hoogwaardige Constructie
De kast heeft een gepoedercoate stalen buitenkant met hoogwaardige afwerking en een aluminium binnenkant, gecombineerd met volledige polyurethaan isolatie voor stabiele koelprestaties en energie-efficiëntie. De stevige, verstelbare PVC-gecoate planken zorgen voor flexibele opslag en maximale zichtbaarheid van de producten. Het verlichte informatiepaneel kan naar wens worden aangepast met eigen afbeeldingen.
Gebruiksgemak
De onderbouwplaatsing van de compressor garandeert optimale prestaties en eenvoudige toegang voor reiniging. De onderste plank zonder bukken verhoogt de zichtbaarheid van de producten. De koelkast is verder uitgerust met een zelfsluitende deur.
Specificaties
| Type: | True GDM-19T-HC~TSL01 BLK |
| Bruto inhoud: | 538 liter |
| Binnenafmetingen: | D 464 x H 1300 mm |
| Materiaal: | Staal (extern), aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking: | Zwart (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik: | 0°C / +3°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Klimaatklasse: | 3 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Isolatie: | 43 mm (polyurethaanschuim) |
| Bediening: | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s): | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar: | |
| Binnenverlichting: | |
| Deur(en): | 2 |
| Soort deur(en): | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en): | |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Bijgesloten: | 4 |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,79 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 1020 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 13,9 |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 109 kg |
| Breedte: | 686 mm |
| Diepte: | 632 mm |
| Hoogte: | 1998 mm |
Koelkast | 538L | Zwart | 0°C/+3°C | Geforceerd | 686x632x1998(h)mm
Koelkast | 538L | Zwart | 0°C/+3°C | Geforceerd | 686x632x1998(h)mm
3.151,- excl. btw 3.812,71 incl. btw Of 1.270,90 in 3 termijnen
-
-
Merk:True
-
Artikelnummer:GAS-CW386
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:5 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:31/03/2026 t/m 07/04/2026
-