-
-
-
Merk:ISA
-
Artikelnummer:NCP-4537014175012000
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De ISA KRISTALLEN TOREN koelvitrine is een high-end, stekkerklare presentatiekast die speciaal is ontwikkeld voor het koelen en presenteren van hoogwaardige zoetwarenproducten. Met zijn strakke zwarte afwerking en een robuust frame van duurzaam RVS trekt deze vitrine direct de aandacht. Dankzij de indrukwekkende, hoekige 4-zijdige panorama glasstructuur met dubbele beglazing hebben klanten rondom een perfect zicht op het assortiment. De vitrine is voorzien van een zelfsluitende glazen deur met een doorlopende handgreep van hoogwaardig RVS, wat zorgt voor optimaal gebruiksgemak en minimaal koudeverlies.
Optimale Presentatie
Met in totaal 6 niveaus biedt deze vitrine een enorme presentatiecapaciteit op een compact vloeroppervlak. De opslagruimte bestaat uit 5 in hoogte verstelbare glazen platen en een stevige glazen bodem, waardoor de vitrine flexibel kan worden ingedeeld voor taarten, gebak en andere zoetwaren. Verder wordt de inhoud prachtig verlicht door 4 verticale LED-lichtstrips, waarvan de intensiteit en kleur eenvoudig via een app kunnen worden aangepast om de producten optimaal te accentueren.
Krachtige Koeling
Dankzij de krachtige geforceerde koeling ben je verzekerd van een snelle terugkoeling en een perfect gelijkmatige temperatuurverdeling, cruciaal voor delicate suikerwerk- en banketbakkersproducten. Het apparaat werkt binnen een temperatuurbereik van +1 °C tot +10 °C, ondersteund door een energiezuinige isolatie die de vitrine een gunstige energieklasse B oplevert. Dat maakt het systeem gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R290 (Propaan).
Optimaal Comfort & Onderhoud
De koelmotor bevindt zich aan de onderzijde van de vitrine, waarbij de service- en onderhoudscomponenten eenvoudig vanaf de voorkant bereikbaar zijn. Aan de onderkant van het voorpaneel zit een modern touch-bedieningspaneel voor een nauwkeurige elektronische controle van de temperatuur en verlichting. Dankzij de automatische ontdooiing en automatische condensatieverdamping verloopt de dagelijkse werking volledig autonoom. Bovendien is de vitrine standaard uitgerust met 4 zwenkwielen (waarvan 2 geremd), waardoor hij moeiteloos kan worden verplaatst voor het schoonmaken.
Specificaties
| Serie: | ISA KRISTALLEN TOREN |
| Type: | KRISTALLEN TOREN 750 RV TN ZWART |
| Materiaal: | RVS, gehard glas |
| Kleur / afwerking: | Zwart |
| Bruto inhoud: | 565 liter |
| Niveaus: | 6 |
| Niveauformaat: | 554 x 509 mm |
| Niveau(s) verstelbaar: | |
| Temperatuurbereik: | +1°C / +10°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R290 |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Condensverdamping: | Automatisch |
| Klimaatklasse: | 4 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 30°C (55% RLV) |
| Voorruit: | Gesloten |
| Voorruitvorm: | Recht |
| Bedieningskant: | Draaideur |
| Bediening: | Digitaal |
| Binnenverlichting: | |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 4,94 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 1805 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 13 |
| Aansluitwaarde: | 0,47 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 288 kg |
| Breedte: | 750 mm |
| Diepte: | 745 mm |
| Hoogte: | 2062 mm |
Koelvitrine | KRISTALLEN TOREN | 565L | RVS/Zwart | +1°C/+10°C | Geforceerd | 6 Niveaus | Wielen (Geremd) | 750x745x2062(h)mm
Koelvitrine | KRISTALLEN TOREN | 565L | RVS/Zwart | +1°C/+10°C | Geforceerd | 6 Niveaus | Wielen (Geremd) | 750x745x2062(h)mm
6.169,- 5.239,- excl. btw 6.339,19 incl. btw Of 2.113,06 in 3 termijnen Je bespaart €-170,19 (3%)
-
-
Merk:ISA
-
Artikelnummer:NCP-4537014175012000
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:4-5 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-