-
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA104
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:Onbekend
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Polar U-SERIE koelwerkbank is de perfecte oplossing voor drukke professionele keukens die hoogpresterende, flexibele gekoelde opslag vereisen met een compacte voetafdruk. Met een royale bruto-inhoud van 616L en een combinatie van 4 Gastronorm-compatibele lades en 2 deurcompartimenten kunnen koks ingrediënten efficiënt organiseren en pakken, wat de workflow tijdens piekservice optimaliseert. De koelwerkbank is geschikt voor 2/1 GN trays, waardoor volledige gastronormbakken direct in de lades en de deur kunnen worden geplaatst. Het werkblad is vervaardigd uit hoogwaardig RVS, wat een sterke en duurzame ondergrond biedt voor voedselbereiding of het veilig plaatsen van kleinere apparaten.
Ontworpen voor betrouwbaarheid heeft de koelwerkbank een krachtige geforceerde luchtkoeling voor constante interne temperaturen. Dit garandeert de versheid van voedsel, minimaliseert verspilling en ondersteunt de algehele efficiëntie in de keuken. Het intuïtieve digitale bedieningspaneel maakt nauwkeurige temperatuurregeling mogelijk, wat bijdraagt aan optimale voedselbewaring en gemoedsrust in veeleisende professionele omgevingen.
Met indrukwekkende duurzaamheid en gebruiksvriendelijke functionaliteit beschikt het apparaat over een sterke, eenvoudig te reinigen hoogwaardig RVS-constructie, wat zorgt voor een lange levensduur en eenvoudig onderhoud. Geïntegreerde zwenkwielen maken de koelwerkbank eenvoudig te verplaatsen, waardoor flexibele keukenindelingen mogelijk zijn en het schoonmaken rondom het apparaat gemakkelijk wordt. De Polar U-SERIE koelwerkbank levert consequent de betrouwbaarheid en efficiëntie die nodig zijn voor succesvolle catering- en horecawerkzaamheden.
Specificaties
| Serie: | Polar U-SERIE |
| Bruto inhoud: | 616 liter |
| Deur(en): | 2 |
| Lade(n): | 4 |
| Achteropstand: | |
| Temperatuurbereik: | -2°C / +8°C |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelmiddel: | R600a |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Bediening: | Digitaal |
| Roosterformaat: | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting: | |
| Materiaal: | RVS |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Energielabel: | B |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,1 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 767 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 30,5 |
| Aansluitwaarde: | 0,3 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 173 kg |
| Breedte: | 2230 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 860 mm |
Koelwerkbank | U-SERIE | 616L | 2 Deuren + 4 Laden (2/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 2230x700x860(h)mm
Koelwerkbank | U-SERIE | 616L | 2 Deuren + 4 Laden (2/1 GN) | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 2230x700x860(h)mm
2.268,- excl. btw 2.744,28 incl. btw Of 914,76 in 3 termijnen
-
-
Merk:Polar
-
Artikelnummer:GAS-UA104
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-