-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 185,25
Koop er 10 voor 175,50
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GM635
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Assortiment staal meubilair perfect voor cafés en bars. Een stijlvol design en een hoog niveau van functionaliteit. Erg stevig en eenvoudig te reinigen. Modellen zonder rugleuning zijn stapelbaar tot 5 stuks.
Let op, voor buitengebruik moet het hout met geschikte middelen behandeld en onderhouden worden.
Specificaties
| Serie: | Bolero BISTRO |
| Kleur / afwerking: | Hout (essen), zwart |
| Materiaal (bekleding): | Essenhout |
| Materiaal (poten/frame): | Staal |
| Rugleuning: | |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 450 mm |
| Zittingdiepte: | 305 mm |
| Zittingbreedte: | 305 mm |
| Stapelbaar: | |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Constructie: | Voorgemonteerd |
| Gewicht: | 4,1 kg |
| Breedte: | 405 mm |
| Diepte: | 405 mm |
| Hoogte: | 455 mm |
| Aantal: | 4 |
Krukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Zwart Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 405x405x455(h)mm
Krukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Zwart Frame | In-/Outdoor | Stapelbaar | 4 Stuks | 405x405x455(h)mm
195,- excl. btw 235,95 incl. btw Of 78,65 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GM635
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:12/05/2026 t/m 19/05/2026
-