-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 225,15
Koop er 10 voor 213,30
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-DL882
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze zwarte, stalen bistro barkrukken van Bolero hebben een comfortabele rugleuning voor de ondersteuning van de onderrug en stabiliteit. Ideaal voor cafés, bistro's en restaurants. Dankzij het gegalvaniseerde frame zijn de barkrukken eenvoudig te reinigen en te onderhouden en kunnen zowel voor binnen als buiten gebruikt worden. Praktische krukken die lang meegaan.
Specificaties
| Serie: | Bolero BISTRO |
| Kleur / afwerking: | Black |
| Materiaal: | Staal (gegalvaniseerd) |
| Rugleuning: | |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 760 mm |
| Zittingdiepte: | 305 mm |
| Zittingbreedte: | 305 mm |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Gewicht: | 5,65 kg |
| Breedte: | 430 mm |
| Diepte: | 430 mm |
| Hoogte: | 940 mm |
| Aantal: | 4 |
Barkrukken | BISTRO | Staal | Black | In-/Outdoor | 4 Stuks | 430x430x940(h)mm
Barkrukken | BISTRO | Staal | Black | In-/Outdoor | 4 Stuks | 430x430x940(h)mm
237,- excl. btw 286,77 incl. btw Of 95,59 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-DL882
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-