-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 5 voor 109,24
Koop er 20 voor 103,49
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GL302
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:Onbekend
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze polyrotan klaptafel van Bolero combineert een stijlvolle vormgeving met een praktische, inklapbare constructie.
Het kunstriet is zeer weersbestendig en geschikt voor zowel binnen als buiten. Bovendien is het zeer licht, waardoor je de tafel met slechts één hand op kunt tillen en verplaatsen.
Specificaties
| Materiaal blad: | Polyrotan |
| Materiaal poten: | Staal |
| Kleur / afwerking blad: | Zwart |
| Kleur / afwerking poten: | Zwart |
| Kantelbaar / inklapbaar: | |
| Bladformaat: | 600 x 600 mm |
| Parasolvoorziening: | |
| Constructie: | Voorgemonteerd |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Gewicht: | 6 kg |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 710 mm |
Inklapbare Tafel | Polyrotan/Staal | Zwart | In-/Outdoor | 600x600x710(h)mm
Inklapbare Tafel | Polyrotan/Staal | Zwart | In-/Outdoor | 600x600x710(h)mm
114,99 excl. btw 139,14 incl. btw Of 46,38 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GL302
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-