-
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31009404
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Grote 4-wiel afvalbak met ruime capaciteit, gemaakt van hoogwaardig kunststof (HDPE) en voorzien van een klapdeksel. Dankzij de stevige constructie is de afvalbak geschikt voor intensief gebruik.
Aan de zijkanten vind je 4 ergonomische handgrepen, waardoor je de afvalbak gemakkelijk kunt verplaatsen. De afvalbak staat op 4 rubberen wielen, waarvan 2 zijn uitgerust met een rem voor extra stabiliteit.
Daarnaast is die voorzien van een opnametap, zodat je deze eenvoudig aan een belader kunt hangen om hem te laten legen.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 770 liter |
| Materiaal: | Kunststof (HDPE) |
| Kleur / afwerking: | Groen |
| Opening / deksel: | Klapdeksel |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 30,5 kg |
| Breedte: | 1373 mm |
| Diepte: | 776 mm |
| Hoogte: | 1365 mm |
Afvalbak | Kunststof | Groen | 770L | Klapdeksel | Wielen (Geremd) | 1373x776x1365(h)mm
Afvalbak | Kunststof | Groen | 770L | Klapdeksel | Wielen (Geremd) | 1373x776x1365(h)mm
453,- excl. btw 548,13 incl. btw Of 182,71 in 3 termijnen
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31009404
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-