-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
69,- excl. btw 83,49 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31002078
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:25/04/2026 t/m 02/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De afvalbak is uitgevoerd als metalen papierbak en geschikt voor professioneel gebruik in horeca- en sanitaire ruimtes. Het open ontwerp maakt het eenvoudig om papier en licht afval snel te deponeren.
Je plaatst de afvalbak vrijstaand of bevestigt deze optioneel aan de wand, afhankelijk van de beschikbare ruimte. De metalen constructie zorgt voor een stevige uitvoering die geschikt is voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 21 liter |
| Materiaal: | Metaal |
| Kleur / afwerking: | Blauw |
| Opening / deksel: | Open |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 2,02 kg |
| Breedte: | 248 mm |
| Diepte: | 248 mm |
| Hoogte: | 352 mm |
Afvalbak | Metaal | Blauw | 21L | Open | 248x248x352(h)mm
Afvalbak | Metaal | Blauw | 21L | Open | 248x248x352(h)mm
69,- excl. btw 83,49 incl. btw
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31002078
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:25/04/2026 t/m 02/05/2026
-