-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
69,- excl. btw 83,49 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31004874
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:26/04/2026 t/m 03/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 30 liter |
| Materiaal: | Metaal, kunststof, RVS |
| Kleur / afwerking: | Zwart, blauw |
| Opening / deksel: | Duwdeksel |
| Binnenemmer: | |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 2,23 kg |
| Diameter: | 305 mm |
| Hoogte: | 540 mm |
Afvalbak | Metaal/Kunststof | Zwart/Blauw | 30L | Duwdeksel | Ø305x540(h)mm
Afvalbak | Metaal/Kunststof | Zwart/Blauw | 30L | Duwdeksel | Ø305x540(h)mm
69,- excl. btw 83,49 incl. btw
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31004874
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:26/04/2026 t/m 03/05/2026
-