-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
42,- excl. btw 50,82 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31009794
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:27/04/2026 t/m 04/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Je verzamelt papierafval eenvoudig met deze ronde metalen afvalbak. Dankzij het open ontwerp is de bak geschikt voor gebruik in kantoren, hotelkamers en andere professionele omgevingen binnen de horeca.
De papierbak heeft een inhoud van 10 liter en is uitgevoerd in wit met een half geperforeerde zijkant. De metalen constructie zorgt voor een stevige en duurzame uitvoering, geschikt voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 10 liter |
| Materiaal: | Metaal |
| Kleur / afwerking: | Wit |
| Opening / deksel: | Open |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 1,24 kg |
| Diameter: | 235 mm |
| Hoogte: | 275 mm |
Afvalbak | Metaal | Wit | 10L | Open | Ø235x275(h)mm
Afvalbak | Metaal | Wit | 10L | Open | Ø235x275(h)mm
42,- excl. btw 50,82 incl. btw
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31009794
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:27/04/2026 t/m 04/05/2026
-