-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
47,- excl. btw 56,87 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-79113025
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:27/04/2026 t/m 04/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Je scheidt en verzamelt afval efficiënt met deze dubbele, opklapbare afvalzakhouder uit de EKOTHINKS serie. De houder is voorzien van 2 gekleurde kunststof deksels met geïntegreerde ronde inworpopening en pushklep, waardoor je afval gecontroleerd kunt inwerpen. Geschikt voor professioneel gebruik in horeca- en bedrijfsomgevingen.
De afvalzakhouder bestaat uit een gegalvaniseerd buizenframe voor een stevige en duurzame constructie. Het opklapbare ontwerp maakt het eenvoudig om afvalzakken te plaatsen en te vervangen. Ontworpen voor dagelijks en intensief gebruik.
Let op, dit betreft alleen de afvalzakhouder. De overige accessoires zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie: | Luxus EKOTHINKS |
| Type: | EKOTHINKS 2 |
| Bruto inhoud: | 260 liter |
| Materiaal: | Staal, kunststof |
| Kleur / afwerking: | Blauw, oranje |
| Afvalscheiding: | |
| Opening / deksel: | Klapdeksel |
| Binnenemmer: | |
| Toepassing: | Binnen / buiten |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 2,4 kg |
| Breedte: | 660 mm |
| Diepte: | 420 mm |
| Hoogte: | 820 mm |
Afvalzakhouder | EKOTHINKS | Staal/Kunststof | Blauw/Oranje | 260L | Klapdeksel | Afvalscheiding | 660x420x820(h)mm
Afvalzakhouder | EKOTHINKS | Staal/Kunststof | Blauw/Oranje | 260L | Klapdeksel | Afvalscheiding | 660x420x820(h)mm
47,- excl. btw 56,87 incl. btw
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-79113025
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:27/04/2026 t/m 04/05/2026
-