-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-71155
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:27/04/2026 t/m 04/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De IDC-serie van Tefcold biedt een premium lijn vrieskisten met een elegant ontwerp, gekenmerkt door prachtige gebogen hoeken en afgeronde randen. Deze vrieskist is de ideale keuze voor de presentatie van ijslolly’s, schepijs en andere diepvriesproducten in een professionele winkelomgeving.
Perfecte Presentatie
Dankzij de gebogen schuifdeksels van gehard glas is de inhoud vanuit elke hoek optimaal zichtbaar voor de klant. De binnenzijde is voorzien van heldere LED-verlichting met een handige schakelaar, wat de producten aantrekkelijk presenteert en impulsaankopen stimuleert. Daarnaast biedt de strakke, witte afwerking (RAL 9016) uitstekende mogelijkheden voor branding of bestickering, zodat de vrieskist volledig aansluit bij jouw huisstijl.
Effectieve Koeling
De vrieskisten zijn voorzien van statische koeling met een temperatuurbereik van -10°C/-30°C, zodat je kunt kiezen voor zowel de optimale serveer- als bewaartemperatuur, handmatige ontdooiing en eenvoudige mechanische bediening met digitale thermometer aan de buitenkant.
Daarnaast maken de vrieskisten gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en zijn de apparaten ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 35°C.
Flexibel Inrichten
Deze uitvoering is voorzien van gebogen glazen schuifdeksels die soepel lopen en standaard zijn uitgerust met een slot voor extra veiligheid. De binnenzijde is afgewerkt met witgelakt hoogwaardig staal en wordt geleverd inclusief een volledige set van 3 draadmanden. Hierdoor kun je de vrieskist direct georganiseerd inrichten en jouw voorraad optimaal presenteren.
Optimaal Gebruiksgemak
Voor maximale mobiliteit is de IDC-serie uitgerust met 4 stevige zwenkwielen, waarvan er 2 zijn voorzien van een rem voor een stabiele plaatsing op de winkelvloer. Het robuuste ontwerp garandeert een lange levensduur bij intensief dagelijks gebruik. Dankzij de handmatige ontdooiing en de eenvoudige mechanische regelaar is de vrieskist bovendien bijzonder onderhoudsvriendelijk in het dagelijks beheer.
Specificaties
| Serie: | Tefcold IDC |
| Type: | IDC152-W1 |
| Bruto inhoud: | 152 liter |
| Binnenafmetingen: | B 440 x D 550 x H 629 mm |
| Materiaal: | Staal |
| Kleur / afwerking: | Wit (extern/intern) |
| Temperatuurbereik: | -10°C / -30°C |
| Koeling: | Statisch |
| Koelmiddel: | R600a (70 g) |
| Klimaatklasse: | 7 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 35°C (75% RLV) |
| Ontdooiing: | Handmatig |
| Bediening: | Analoog |
| Bijgesloten manden: | 3 |
| Binnenverlichting: | |
| Deksel(s): | Schuifdeksels (glas) |
| Dekselvorm: | Gebogen |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 55 dB(A) |
| Energielabel: | D |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 1,48 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 540 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI): | 47,9 |
| Aansluitwaarde: | 0,19 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 46 kg |
| Breedte: | 584 mm |
| Diepte: | 694 mm |
| Hoogte: | 914 mm |
Vrieskist | IDC | 152L | Wit | -10°C/-30°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 584x694x914(h)mm
Vrieskist | IDC | 152L | Wit | -10°C/-30°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 584x694x914(h)mm
479,- 460,- excl. btw 556,60 incl. btw Of 185,53 in 3 termijnen Je bespaart €-77,60 (16%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-71155
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:27/04/2026 t/m 04/05/2026
-