-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-70996
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:27/04/2026 t/m 04/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De NIC-serie van Tefcold biedt een premium lijn vrieskisten met een elegant ontwerp, gekenmerkt door prachtige gebogen hoeken en afgeronde randen. Deze vrieskisten zijn de ideale keuze voor de presentatie van ijslolly’s, schepijs en andere diepvriesproducten. De serie is bovendien beschikbaar in diverse breedtes en uitvoeringen met zowel vlakke als gebogen glazen schuifdeksels, zodat er voor elke winkelinrichting een perfecte match is.
Perfecte Presentatie
Dankzij de gebogen schuifdeksels van gehard glas is de inhoud altijd optimaal zichtbaar voor de klant vanuit elke hoek. De binnenzijde is voorzien van heldere LED-verlichting, wat de producten extra aantrekkelijk presenteert en impulsaankopen stimuleert. Daarnaast biedt de strakke, witte buitenkant uitstekende mogelijkheden voor branding of bestickering, waardoor je de vrieskist volledig kunt aanpassen aan jouw merk of product.
Effectieve Koeling
De vrieskisten zijn voorzien van statische koeling met een temperatuurbereik van -14°C/-24°C, zodat je kunt kiezen voor zowel de optimale serveer- als bewaartemperatuur, handmatige ontdooiing en eenvoudige mechanische bediening met digitale thermometer aan de buitenkant.
Daarnaast maken de vrieskisten gebruik van het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en zijn de apparaten ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 40°C.
Flexibel Inrichten
Deze uitvoering is voorzien van gebogen glazen schuifdeksels die soepel lopen en standaard zijn uitgerust met een slot voor extra veiligheid. De binnenzijde, afgewerkt met een poedergecoate witte voering van hoogwaardig staal, wordt geleverd inclusief een volledige set draadmanden. Hierdoor kun je de vrieskist direct flexibel indelen en je voorraad georganiseerd presenteren.
Optimaal Gebruiksgemak
Voor maximale mobiliteit in de winkel is de NIC-serie uitgerust met 4 stevige zwenkwielen, waarvan er 2 zijn voorzien van een rem voor een stabiele plaatsing. Het robuuste maar elegante ontwerp zorgt voor een lange levensduur bij intensief dagelijks gebruik. Dankzij de handmatige ontdooiing en de eenvoudige mechanische regelaar is de vrieskist bovendien bijzonder onderhoudsvriendelijk.
Specificaties
| Serie: | Tefcold NIC |
| Type: | NIC502SCEB |
| Bruto inhoud: | 475 liter |
| Binnenafmetingen: | B 1430 x D 510 x H 571 mm |
| Materiaal: | Staal |
| Kleur / afwerking: | Wit (extern/intern) |
| Temperatuurbereik: | -14°C / -24°C |
| Koeling: | Statisch |
| Koelmiddel: | R600a (110 g) |
| Klimaatklasse: | 5 |
| Omgevingstemperatuur: | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing: | Handmatig |
| Bediening: | Analoog |
| Bijgesloten manden: | 6 |
| Max. mandcapaciteit: | 6 |
| Mandformaat: | B 218 mm |
| Binnenverlichting: | |
| Deksel(s): | Schuifdeksels (glas) |
| Dekselvorm: | Gebogen |
| Slot: | |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 45 dB(A) |
| Energielabel: | D |
| Energieverbruik (dagelijks): | Ca. 2,62 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks): | Ca. 957 kWh |
| Aansluitwaarde: | 0,34 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 110 kg |
| Breedte: | 1570 mm |
| Diepte: | 650 mm |
| Hoogte: | 918 mm |
Vrieskist | NIC | 475L | Wit/Grijs | -14°C/-24°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 1570x650x918(h)mm
Vrieskist | NIC | 475L | Wit/Grijs | -14°C/-24°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 1570x650x918(h)mm
1.021,- 893,- excl. btw 1.080,53 incl. btw Of 360,18 in 3 termijnen Je bespaart €-59,53 (6%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-70996
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:27/04/2026 t/m 04/05/2026
-