-
-
-
Merk:HENDI
-
Artikelnummer:HEN-691397
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze afvalbak van HENDI met geïntegreerde asbak is zowel functioneel als stijlvol. Gemaakt van RVS met een gepolijste afwerking, is deze bak geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. De uitneembare asbak bovenop zorgt voor eenvoudig schoonmaken, terwijl de anti-slip rubberen bodem stabiliteit biedt en krassen op de vloer voorkomt. Met een opening van Ø 135 mm is de afvalbak praktisch en gemakkelijk in gebruik.
Specificaties
| Type: | Afvalbak + asbak |
| Bruto inhoud: | 33 liter |
| Interne asbak: | |
| Materiaal: | RVS |
| Kleur / afwerking: | Glanzend |
| Opening / deksel: | Open |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 2,84 kg |
| Diameter: | 240 mm |
| Hoogte: | 660 mm |
Afvalbak + Asbak | RVS (Glanzend) | 33L | Open | Ø240x660(h)mm
Afvalbak + Asbak | RVS (Glanzend) | 33L | Open | Ø240x660(h)mm
98,50 excl. btw 119,19 incl. btw Of 39,73 in 3 termijnen
-
-
Merk:HENDI
-
Artikelnummer:HEN-691397
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:2 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-