-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
27,- excl. btw 32,67 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-73090064
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Je verzamelt papierafval eenvoudig met deze ronde kunststof afvalbak van Luxus. Geschikt voor gebruik in horeca-, kantoor- en andere zakelijke omgevingen waar een praktische oplossing nodig is.
De afvalbak is uitgevoerd in kunststof en heeft een ronde vorm. Dankzij het lichte en compacte ontwerp plaats je de bak eenvoudig op verschillende locaties. Geschikt voor dagelijks gebruik binnen professionele omgevingen.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 18 liter |
| Materiaal: | Kunststof |
| Kleur / afwerking: | Geel |
| Afvalscheiding: | |
| Opening / deksel: | Open |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 0,42 kg |
| Diameter: | 312 mm |
| Hoogte: | 350 mm |
Afvalbak | Geel | 18L | Open | Afvalscheiding | Ø312x350(h)mm
Afvalbak | Geel | 18L | Open | Afvalscheiding | Ø312x350(h)mm
27,- excl. btw 32,67 incl. btw
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-73090064
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-