-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
37,- excl. btw 44,77 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31045433
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Je verzamelt papierafval eenvoudig met deze kunststof afvalbak. Geschikt voor gebruik in horeca-, kantoor- en andere professionele omgevingen waar een praktische en compacte oplossing nodig is.
De afvalbak is uitgevoerd in kunststof en heeft een stevig, gesloten ontwerp met rechte wanden. Dankzij de vierkante vorm plaats je de bak efficiënt in verschillende ruimtes. De bak is geschikt voor gebruik met inzetbakjes, zodat je verschillende soorten afval gescheiden kunt verzamelen. Ontworpen voor dagelijks gebruik binnen professionele omgevingen.
Let op, dit betreft alleen de afvalbak. Overige accessoires zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 27 liter |
| Materiaal: | Kunststof (polypropyleen) |
| Kleur / afwerking: | Grijs |
| Afvalscheiding: | |
| Opening / deksel: | Open |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 3,6 kg |
| Breedte: | 340 mm |
| Diepte: | 340 mm |
| Hoogte: | 360 mm |
Afvalbak | Kunststof | Grijs | 27L | Open | Afvalscheiding | 340x340x360(h)mm
Afvalbak | Kunststof | Grijs | 27L | Open | Afvalscheiding | 340x340x360(h)mm
37,- excl. btw 44,77 incl. btw
-
-
Merk:V-Part
-
Artikelnummer:VEP-31045433
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-