-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
40,- excl. btw 48,40 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31009633
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Je verzamelt afval eenvoudig met deze ronde metalen afvalbak. Geschikt voor gebruik in horeca-, kantoor- en andere professionele omgevingen waar een praktische en compacte afvaloplossing nodig is.
De afvalbak is uitgevoerd in metaal en heeft een stevig, gesloten ontwerp. Dankzij de ronde vorm plaats je de bak eenvoudig op verschillende locaties. Ontworpen voor dagelijks gebruik binnen professionele omgevingen.
Specificaties
| Uitvoering: | Afvalbak |
| Bruto inhoud: | 15 liter |
| Materiaal: | Metaal |
| Kleur / afwerking: | Zilver |
| Opening / deksel: | Open |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 1,08 kg |
| Diameter: | 255 mm |
| Hoogte: | 305 mm |
Afvalbak | Metaal | Zilver | 15L | Open | Ø255x305(h)mm
Afvalbak | Metaal | Zilver | 15L | Open | Ø255x305(h)mm
40,- excl. btw 48,40 incl. btw
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31009633
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:28/04/2026 t/m 05/05/2026
-