-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-CSX/P
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze afvalzakhouder van Diamond is een vrijstaande houder met pedaal voor voetbediening. Een ideale oplossing om hygiënisch je afval makkelijk te deponeren. Omdat de afvalzakhouder bestaat uit een RVS frame, is deze duurzaam en eenvoudig te reinigen. Uitvoering in RVS 18/10 AISI 304.
Specificaties
| Type: | Afvalzakhouder |
| Materiaal: | RVS |
| Kleur / afwerking: | Geborsteld |
| Opening / deksel: | Klapdeksel |
| Bediening: | Voetbediening |
| Wielen: | |
| Gewicht: | 18 kg |
| Breedte: | 450 mm |
| Diepte: | 450 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
Afvalzakhouder | RVS (Geborsteld) | Klapdeksel | Ø450x850(h)mm
Afvalzakhouder | RVS (Geborsteld) | Klapdeksel | Ø450x850(h)mm
275,- 234,- excl. btw 283,14 incl. btw Of 94,38 in 3 termijnen Je bespaart €-8,14 (3%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-CSX/P
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-