-
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31035762
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Werk efficiënt en praktisch met deze robuuste zakhouder met een stalen, demontabel buisframe. Je haalt de afvalzak eenvoudig uit de houder, zonder dat je hoeft te tillen.
De zakhouders zijn verkrijgbaar in drie verschillende kleuren, waardoor je ze uitstekend kunt gebruiken voor afvalscheiding.
Let op, dit betreft alleen de afvalzakhouder. De overige accessoires zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Bruto inhoud: | 400 liter |
| Materiaal: | Staal |
| Kleur / afwerking: | Rood |
| Opening / deksel: | Open |
| Binnenemmer: | |
| Wielen: | Optie |
| Gewicht: | 7,01 kg |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 1300 mm |
Afvalzakhouder | Staal | Rood | 400L | Open | 600x600x1300(h)mm
Afvalzakhouder | Staal | Rood | 400L | Open | 600x600x1300(h)mm
145,- excl. btw 175,45 incl. btw Of 58,48 in 3 termijnen
-
-
Merk:Luxus
-
Artikelnummer:VEP-31035762
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:2-3 dagen
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-