-
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7495.0285
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De CombiSteel bain-marie is geschikt voor het warmhouden van gerechten in buffetten, uitgiftesystemen en professionele keukens. Dankzij de drop-in uitvoering kan het systeem netjes worden geïntegreerd in een werkblad of buffetopstelling.
Warmhouden & Temperatuurregeling
De bain-marie heeft een temperatuurbereik van +30°C tot +90°C, waardoor gerechten gecontroleerd op serveertemperatuur blijven. Met capaciteit voor 2/1 GN biedt het systeem voldoende ruimte voor verschillende gerechten tegelijk. Dit maakt de bain-marie geschikt voor professioneel gebruik en ideaal voor intensief dagelijks gebruik.
Uitvoering & Inbouw
De automatische watervulling ondersteunt een constante werking en vermindert handmatige handelingen tijdens gebruik. Dankzij de inbouwmaat van 765 x 585 mm is integratie in bestaande opstellingen eenvoudig mogelijk. De elektrische uitvoering werkt op 230V en sluit aan bij dagelijks gebruik in de horeca.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie. Controleer de afmetingen in de specificaties.
Specificaties
| Temperatuurbereik: | +30°C / +90°C |
| Capaciteit: | 2/1 GN |
| Aansluitwaarde: | 1,53 kW |
| Voeding: | 230 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 36 kg |
| Breedte: | 790 mm |
| Diepte: | 610 mm |
| Hoogte: | 302 mm |
| Installatie: | Gekwalificeerd installateur |
Garantievorm: 1 jaar carry-in of onderdelengarantie
Bain-Marie | DROP-IN | 2/1 GN | +30°C/+90°C | Automatische Watervulling | 790x610x302(h)mm
Bain-Marie | DROP-IN | 2/1 GN | +30°C/+90°C | Automatische Watervulling | 790x610x302(h)mm
2.765,- 1.991,- excl. btw 2.409,11 incl. btw Of 803,04 in 3 termijnen Je bespaart €355,89 (13%)
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7495.0285
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-