-
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7178.3190
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:Onbekend
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze professionele bak-/grillplaat op gas uit de BASE 900 serie van CombiSteel is gemaakt van hoge kwaliteit RVS en beschikt over een groot glad verchroomd bakoppervlak. Het apparaat sluit perfect aan bij de overige apparaten en toebehoren uit de BASE 900 kooklijn van CombiSteel.
De bak-/grillplaat is voorzien van piëzo ontsteking, zodat er geen elektrische aansluiting (of aansteker/lucifer) nodig is voor het ontsteken van de branders. Verder is het apparaat voorzien van verstelbare RVS poten en een open onderstel. Bovendien zijn losse deuren, voor het afsluitbaar maken van het onderstel, los verkrijgbaar!
Specificaties
| Serie: | CombiSteel BASE 900 |
| Uitvoering: | Op onderstel |
| Verhitting: | Gas |
| Formaat bakoppervlak: | B 800 x D 700 mm |
| Materiaal bakoppervlak: | Verchroomd |
| Afwerking bakoppervlak: | Glad |
| Temperatuurbereik: | 110°C / 290°C |
| Bediening: | Analoog |
| Timer: | |
| Piëzo-ontsteking: | |
| Behuizing: | RVS |
| Indeling onderstel: | Open |
| Verstelbare poten: | |
| Vermogen: | 18 kW |
| Gewicht: | 135 kg |
| Breedte: | 800 mm |
| Diepte: | 900 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Installatie: | Gekwalificeerd installateur |
Bak-/Grillplaat | BASE 900 | Gas | Glad Oppervlak 800x700mm (Verchroomd) | 110°C/290°C | 18kW | Piëzo Ontsteking | 800x900x900(h)mm
Bak-/Grillplaat | BASE 900 | Gas | Glad Oppervlak 800x700mm (Verchroomd) | 110°C/290°C | 18kW | Piëzo Ontsteking | 800x900x900(h)mm
2.860,- 2.059,- excl. btw 2.491,39 incl. btw Of 830,46 in 3 termijnen Je bespaart €368,61 (13%)
-
-
Merk:CombiSteel
-
Artikelnummer:COM-7178.3190
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Actie van:28/03/2026 t/m 04/04/2026
-