-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 10 voor 146,29
Koop er 20 voor 138,59
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-FB883
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De Bolero RODEO barkruk combineert vintage stijl met commerciële duurzaamheid. Geïnspireerd door vintage lederen bekleding, geeft de polyurethaan schaal je dezelfde prachtige, authentieke look - met de extra sterkte en gemakkelijk schoon te maken eigenschappen van plastic. Het stalen frame sluit perfect aan bij de industriële trend, ideaal voor een minimalistische, verfijnde uitstraling. Met een rijke zwarte-afwerking voegt RODEO een stijlvolle, robuuste touch toe aan elke ruimte.
Specificaties
| Serie: | Bolero RODEO |
| Kleur / afwerking: | Zwart |
| Materiaal (bekleding): | Kunstleer |
| Materiaal (poten/frame): | Staal (poedercoating) |
| Rugleuning: | |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 1060 mm |
| Voering / vulling: | |
| Toepassing: | Binnen |
| Gewicht: | 7,85 kg |
| Breedte: | 565 mm |
| Diepte: | 530 mm |
| Hoogte: | 1060 mm |
Barkruk | RODEO | Kunstleer/Staal | Black | Indoor | 565x530x1060(h)mm
Barkruk | RODEO | Kunstleer/Staal | Black | Indoor | 565x530x1060(h)mm
153,99 excl. btw 186,33 incl. btw Of 62,11 in 3 termijnen
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-FB883
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-3 dagen
-
Actie van:21/05/2026 t/m 28/05/2026
-