-
VolumevoordeelPak je korting!

Koop er 20 voor 186,30
Koop er 40 voor 196,65
-
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GG657
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:Onbekend
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Vintage-stijl houten barkruk met opvallende, gekruiste rugleuning en naturel afwerking voor een klassieke uitstraling. Robuust ontworpen zodat hij lang meegaat, ideaal voor bars, cafés en restaurants. Wordt per stuk verkocht.
Specificaties
| Kleur / afwerking: | Naturel |
| Materiaal (bekleding): | Rotan (zitting), metaal (rugleuning) |
| Materiaal (poten/frame): | Hout (berken) |
| Rugleuning: | |
| Armleuning(en): | |
| Zithoogte: | 750 mm |
| Toepassing: | Binnen |
| Constructie: | Voorgemonteerd |
| Gewicht: | 6,5 kg |
| Breedte: | 450 mm |
| Diepte: | 470 mm |
| Hoogte: | 1100 mm |
Barkruk | Rotan/Hout | Naturel | Indoor | 450x470x1100(h)mm
Barkruk | Rotan/Hout | Naturel | Indoor | 450x470x1100(h)mm
227,99 207,- excl. btw 250,47 incl. btw Of 83,49 in 3 termijnen Je bespaart €-22,48 (10%)
-
-
Merk:Bolero
-
Artikelnummer:GAS-GG657
-
Beschikbaarheid: niet op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Actie van:22/05/2026 t/m 29/05/2026
-