-
-
-
Merk:Pujadas
-
Artikelnummer:EMG-721085
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De bestekbak van Pujadas combineert functionaliteit met een strak, modern design en past perfect in elke buffetopstelling. Met 4 ruime vakken blijft bestek en kleine accessoires overzichtelijk en binnen handbereik. Het stapelbare ontwerp en de zwarte houten afwerking zorgen voor zowel praktisch gebruik als een stijlvolle presentatie.
Let op, de afbeelding is ter illustratie, het bestek wordt niet meegeleverd.
Specificaties
| Uitvoering: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Capaciteit: | 4 vakken |
| Materiaal: | Hout |
| Kleur / afwerking: | Zwart |
| Gewicht: | 1 kg |
| Breedte: | 539 mm |
| Diepte: | 335 mm |
| Hoogte: | 77 mm |
Bestekbak | Hout | Zwart | 4-vaks | 1/1 GN | 539x335x77(h)mm
Bestekbak | Hout | Zwart | 4-vaks | 1/1 GN | 539x335x77(h)mm
129,- excl. btw 156,09 incl. btw Of 52,03 in 3 termijnen
-
-
Merk:Pujadas
-
Artikelnummer:EMG-721085
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-