-
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-54811
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De blastchiller is perfect voor het snel koelen of invriezen van heet voedsel direct vanaf het fornuis of uit de oven, waarbij voedsel veilig wordt geconserveerd. Het apparaat is voorzien van een gebruiksvriendelijke regelaar met een touchscreen, waarmee gekozen kan worden uit een reeks vooraf ingestelde programma's of eigen instellingen kunnen worden opgeslagen. Het model beschikt over speciale programma's voor vis, het uitharden van ijs, drogen en ontdooien. Bovendien is het mogelijk om via een USB-poort recepten te uploaden of gegevens voor HACCP-doeleinden te downloaden.
De voorgeprogrammeerde basisprogramma's houden de eindtemperatuur vast totdat de kast wordt geopend, wat de kwaliteit en veilige conservering van het voedsel garandeert. Het koelvermogen bedraagt 12 kg (van +70 tot +3 °C in 90 minuten) en het vriesvermogen is 8 kg (van +70 tot -18 °C in 240 minuten). Dankzij de veelzijdige geleiders is er binnenin ruimte voor 3 x 1/1 GN-platen of 600x400 Euronorm-platen.
De volledige behuizing en binnenzijde zijn vervaardigd uit hoogwaardig RVS, wat bijdraagt aan de duurzaamheid en een eenvoudige reiniging. De blastchiller is uitgerust met een omkeerbare, zelfsluitende deur en wordt geleverd inclusief een kernsensor voor nauwkeurige controle. Met 4 instelbare voeten en een automatisch ontdooisysteem op basis van heet gas is dit apparaat optimaal uitgerust voor intensief professioneel gebruik.
Specificaties
| Serie: | Tefcold BLCA-X |
| Type: | BLCA3X1 |
| Koeling: | Geforceerd |
| Koelcapaciteit: | ≤ 12 kg |
| Koelcyclus: | 90 min. |
| Vriescapaciteit: | ≤ 8 kg |
| Vriescyclus: | 240 min. |
| Niveaus: | 3 |
| Niveauformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) / EN (600 x 400 mm) |
| Kernthermometer: | |
| Koelmiddel: | R290 (130 g) |
| Bediening: | Touchscreen |
| Timer: | |
| Programmering: | |
| Ontdooiing: | Automatisch |
| Zelfsluitende deur: | |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar: | |
| Materiaal: | RVS AISI-304 |
| Wielen: | |
| Geluidsniveau: | < 60 dB(A) |
| Aansluitwaarde: | 0,7 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 104 kg |
| Breedte: | 804 mm |
| Diepte: | 826 mm |
| Hoogte: | 995 mm |
Blastchiller | BLCA-X | 3 Niveaus (EN/GN) | 12kg Koelen / 8kg Vriezen | 0.7kW (230V) | Touchscreen | 804x826x995(h)mm
Blastchiller | BLCA-X | 3 Niveaus (EN/GN) | 12kg Koelen / 8kg Vriezen | 0.7kW (230V) | Touchscreen | 804x826x995(h)mm
3.117,- 2.494,- excl. btw 3.017,74 incl. btw Of 1.005,91 in 3 termijnen Je bespaart €99,26 (3%)
-
-
Merk:Tefcold
-
Artikelnummer:TOP-54811
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:09/05/2026 t/m 16/05/2026
-