-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
67,- excl. btw 81,07 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:SEVERIN
-
Artikelnummer:EMG-910047
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:26/05/2026 t/m 02/06/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze blender van SEVERIN is geschikt voor het bereiden van smoothies, shakes en andere mixbereidingen. De glazen mengbeker heeft een inhoud van 1,5 liter en is voorzien van een praktische schenktuit voor gecontroleerd uitschenken.
Het deksel met vulopening maakt het eenvoudig om tijdens het mixen extra ingrediënten toe te voegen. De blender beschikt daarnaast over 2 snelheden en een pulsefunctie, zodat je de werking afstemt op verschillende bereidingen.
Met toerentallen van 18.000 en 23.000 RPM verwerkt de blender uiteenlopende ingrediënten efficiënt en gelijkmatig. Hierdoor is het apparaat geschikt voor dagelijks gebruik in de keuken.
De blender wordt geleverd met een handige smoothie-maker voor drankjes onderweg en een kruidenmolen voor het fijnmalen van kruiden, noten en specerijen.
Specificaties
| Bruto inhoud: | 1,5 liter |
| Snelheid/-heden: | 2 |
| Rotatiesnelheid: | 18.000, 23.000 RPM |
| Pulsefunctie: | |
| Bediening: | Analoog |
| Geluidskap: | |
| Materiaal: | Glas (kan) |
| Bijgesloten: | Smoothie-maker, kruidenmolen |
| Aansluitwaarde: | 0,6 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 3,3 kg |
| Breedte: | 218 mm |
| Diepte: | 165 mm |
| Hoogte: | 400 mm |
Blender | 1.5L | 2 Snelheden (18.000-23.000RPM)| 0.6kW (230V) | 218x165x400(h)mm
Blender | 1.5L | 2 Snelheden (18.000-23.000RPM)| 0.6kW (230V) | 218x165x400(h)mm
67,- excl. btw 81,07 incl. btw
-
-
Merk:SEVERIN
-
Artikelnummer:EMG-910047
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:26/05/2026 t/m 02/06/2026
-