-
-
-
Merk:KitchenAid
-
Artikelnummer:EMG-521350
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:26/05/2026 t/m 02/06/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze krachtige blender van KitchenAid is geschikt voor het bereiden van smoothies, shakes, slushs en soepen. Dankzij de 360° asymmetrische messen verwerkt het apparaat eenvoudig ijs, bevroren fruit en warme ingrediënten voor een gelijkmatig blendresultaat.
De blender beschikt over een traploos regelbare snelheidsinstelling van 1 tot 10, waarmee je de werking nauwkeurig afstemt op verschillende bereidingen. Daarnaast is het apparaat voorzien van een pulsschakelaar en hoofdschakelaar voor extra controle tijdens gebruik. De geïntegreerde ventilatieopening zorgt ervoor dat stoom veilig kan ontsnappen bij warme bereidingen.
Voor extra gebruiksgemak is de blender uitgevoerd met een praktische schenktuit voor gecontroleerd uitschenken. Na gebruik reinig je de kan bovendien eenvoudig met de geïntegreerde zelfreinigingsfunctie.
Specificaties
| Bruto inhoud: | 2 liter |
| Snelheid/-heden: | 10 |
| Pulsefunctie: | |
| Timer: | |
| Bediening: | Analoog |
| Geluidskap: | |
| Aansluitwaarde: | 1,2 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 4,09 kg |
| Breedte: | 260 mm |
| Diepte: | 302 mm |
| Hoogte: | 417 mm |
Blender | 2L | 10 Snelheden | 1.2kW (230V) | 260x302x417(h)mm
Blender | 2L | 10 Snelheden | 1.2kW (230V) | 260x302x417(h)mm
169,- excl. btw 204,49 incl. btw Of 68,16 in 3 termijnen
-
-
Merk:KitchenAid
-
Artikelnummer:EMG-521350
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:26/05/2026 t/m 02/06/2026
-