-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
52,79 excl. btw 63,88 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:Sunnex
-
Artikelnummer:EMG-862505
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
De braadpan van Sunnex is perfect om in te koken en uit te serveren. Deze duurzame geëmailleerde gietijzeren pan zorgt voor een gelijkmatige 360° warmteverdeling en een efficiënt stoomcirculatiesysteem. De pan is geschikt voor gas, elektrisch, keramisch, inductie en halogeen, en vereist geen inbranden: gewoon afspoelen, drogen en klaar voor gebruik.
Specificaties
| Soort pan: | Braadpan |
| Materiaal: | Geëmailleerd |
| Sandwichbodem: | |
| Warmtebronnen: | Gas, elektrisch, keramisch, inductie, halogeen, oven |
| Bruto inhoud: | 3,5 liter |
| Deksel: | |
| Steel/handgrepen: | |
| Vaatwasmachinebestendig: | |
| Gewicht: | 5,2 kg |
| Breedte: | 280 mm |
| Diepte: | 200 mm |
| Hoogte: | 110 mm |
Braadpan | Geëmailleerd | 3.5L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | 280x200x110(h)mm
Braadpan | Geëmailleerd | 3.5L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | 280x200x110(h)mm
52,79 excl. btw 63,88 incl. btw
-
-
Merk:Sunnex
-
Artikelnummer:EMG-862505
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 werkdag
-
Actie van:29/03/2026 t/m 05/04/2026
-