-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
25,29 excl. btw 30,60 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:SEVERIN
-
Artikelnummer:EMG-910049
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:26/05/2026 t/m 02/06/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze citruspers van SEVERIN start automatisch zodra je op de perskegel drukt, waardoor je snel en eenvoudig citrusvruchten perst. Dankzij de rechts-links draaiende beweging wordt het sap efficiënt uit de vruchten gehaald voor een optimaal resultaat.
De citruspers wordt geleverd met twee perskegels van verschillend formaat, zodat zowel kleine als grote citrusvruchten verwerkt kunnen worden. Daarnaast stel je eenvoudig de hoeveelheid vruchtvlees naar wens in tijdens het persen.
Het grote sapreservoir biedt ruimte voor maximaal 1 liter versgeperst sap in 1 keer. Na gebruik is de citruspers bovendien eenvoudig schoon te maken, wat praktisch is bij dagelijks gebruik in de keuken.
Specificaties
| Werking: | Elektrisch (drukhendel) |
| Sapopvang: | 1 liter |
| Bediening: | Handmatig (drukschakelaar) |
| Kleur / afwerking: | Wit |
| Aansluitwaarde: | 40 W |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 0,89 kg |
| Breedte: | 220 mm |
| Diepte: | 220 mm |
| Hoogte: | 150 mm |
Citruspers | Elektrisch | Handmatig | 2 Perskegel | 54RPM | 40W (230V) | 220x220x150(h)mm
Citruspers | Elektrisch | Handmatig | 2 Perskegel | 54RPM | 40W (230V) | 220x220x150(h)mm
25,29 excl. btw 30,60 incl. btw
-
-
Merk:SEVERIN
-
Artikelnummer:EMG-910049
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:26/05/2026 t/m 02/06/2026
-