-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-SDE/20S
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:6-7 weken
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze Diamond INNOVA SELECTION elektrische combisteamer combineert geavanceerde technologie met maximale controle over het kookproces. Het apparaat ondersteunt diverse bereidingswijzen, waaronder hetelucht, stoom, gemengde hetelucht/stoom en regeneratie/rijzing. En dankzij directe stoominjectie met 90% verzadiging en nauwkeurige vochtregeling in 11 niveaus worden gerechten daarbij consistent en met behoud van kwaliteit bereid.
Geavanceerde Bediening & Flexibiliteit
De combisteamer is uitgerust met intuïtieve digitale touchbediening en biedt uitgebreide programmeermogelijkheden. Met geheugen voor 100 recepten en de mogelijkheid om bereidingsprocessen in meerdere fasen op te bouwen (tot 4 stappen), is maximale flexibiliteit gegarandeerd. Daarnaast zorgt de kerntemperatuursonde voor nauwkeurige controle, terwijl functies zoals automatisch voorverwarmen en snel terugkoelen (CCRR) bijdragen aan efficiënt en gecontroleerd werken. En de vijf instelbare ventilatorsnelheden garanderen daarbij een gelijkmatige garing.
Efficiëntie & Onderhoud
Het systeem is ontworpen met oog voor gebruiksgemak en duurzaamheid. Het geïntegreerde AUTO-CLEANING reinigingssysteem (CCNA) biedt maar liefst vier verschillende automatische reinigingsprogramma’s, wat het onderhoud aanzienlijk vereenvoudigt. En geoptimaliseerd waterverbruik en een gemotoriseerde luchtafvoer zorgen voor efficiënte prestaties.
Robuuste Constructie & Veiligheid
De binnen- en buitenzijde zijn vervaardigd uit robuust RVS met hoogwaardige isolatie (keramische vezels) en een volledig gelaste kookruimte met afgeronde hoeken voor optimale hygiëne. De deur heeft scharnierende drievoudige beglazing, voor extra isolatie en eenvoudige reiniging tussen de glaslagen, en is voorzien van een ergonomische handgreep, automatische sluiting en tweestaps-veiligheidsopening, waarmee stoomoverlast bij openen wordt voorkomen. En extra voorzieningen zoals interne LED-verlichting en een ventilatiestop bij deuropening verhogen het gebruiksgemak en de veiligheid.
Veelzijdige inzetbaarheid
De combisteamer wordt standaard geleverd met een inrijwagen met frontale lader met capaciteit van 20 niveaus in 1/1 GN-formaat. Omdat de niveaus in deze lader in de lengte zijn ingericht, is de combisteamer naast 1/1 GN ook geschikt voor het plaatsen van 2/3 GN, 1/2 GN én 1/3 GN, waarbij het laadvermogen tot 100 kg deze combisteamer geschikt maarkt voor uiteenlopende toepassingen.
Met andere beschikbare inrijwagens met frontale laders is de combisteamer optioneel ook aan te passen naar indelingen met meer tussenruimte of capaciteit voor euronorm-/bakerynormformaat (EN600x400) of frontale laders met bordenhoudersysteem, waardoor het apparaat breed inzetbaar is binnen zowel horeca als bakkerijomgevingen. Hiermee vormt deze Diamond combisteamer een zéér complete en toekomstbestendige oplossing voor professionele keukens.
Accessoires & Uitgebreide Opties
Naast de alternatieve inrijwagens en frontale laders biedt de Diamond INNOVA SELECTION een ongekend aanbod aan accessoires en toebehoren. Zo zijn diverse geïntegreerde of externe handdouches beschikbaar, voor eenvoudiger handmatig reinigen en een warmtescherm voor het beperken van de hitte verspreiding.
En als het gaat om accessoires is er een enorm aanbod beschikbaar, zoals verschillende stoomopvang- en afzuigsystemen, een zéér breed aanbod bakplaten en roosters, een speciale rookkamer voor rookkasttoepassingen, een wielenset ter vervanging van de stelpoten en nog veel meer!
Specificaties
| Serie: | Diamond INNOVA SELECTION |
| Type: | SDE/20S |
| Verhitting: | Elektrisch |
| Temperatuurbereik: | 25°C / 300°C (hetelucht), 100°C (stoom), 25°C / 250°C (gecombineerd) |
| Aantal niveaus: | 20 |
| Niveauformaat: | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Tussenruimte: | 63 mm |
| Bediening: | Touch |
| Programmering: | |
| Timer: | |
| Ventilatorsnelheden: | 5 |
| Ventilatorrichtingwisseling: | |
| Kernthermometer : | |
| Binnenverlichting: | |
| Scharnierkant: | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar: | |
| Zelfreiniging: | |
| IP-klasse: | IPX5 |
| Materiaal: | RVS AISI-304 |
| Wielen: | Optie |
| Wateraansluiting: | |
| Afvoeraansluiting: | |
| Bijgesloten: | Inrijwagen + frontale lader (20x 1/1 GN) |
| Vermogen: | 37,7 kW |
| Voeding: | 400 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 282 kg |
| Breedte: | 911 mm |
| Diepte: | 864 mm |
| Hoogte: | 1794 mm |
| Installatie: | Gekwalificeerd installateur (i.c.m. ontharder) |
Combisteamer | INNOVA SELECTION | Elektrisch | 20 Niveaus (1/1 GN) | 30°C/300°C | 37.7kW (400V) | Zelfreiniging | 911x864x1794(h)mm
Combisteamer | INNOVA SELECTION | Elektrisch | 20 Niveaus (1/1 GN) | 30°C/300°C | 37.7kW (400V) | Zelfreiniging | 911x864x1794(h)mm
21.572,- 16.179,- excl. btw 19.576,59 incl. btw Of 6.525,53 in 3 termijnen Je bespaart €1.995,41 (9%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-SDE/20S
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:6-7 weken
-
Actie van:29/04/2026 t/m 06/05/2026
-