-
-
GRATIS VERZENDING V.A. € 75
58,- excl. btw 70,18 incl. btw
-
-
-
-
-
Merk:SEVERIN
-
Artikelnummer:EMG-910087
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:26/05/2026 t/m 02/06/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze cutter van SEVERIN is geschikt voor het snijden, raspen en fijn verwerken van diverse ingrediënten. De compacte uitvoering met een inhoud van 0,5 liter maakt het apparaat praktisch inzetbaar voor dagelijkse werkzaamheden in de keuken.
Het hoogwaardige RVS mes met 4 messen op 2 niveaus zorgt voor een fijn en gelijkmatig resultaat tijdens het verwerken van ingrediënten. Dankzij het praktische keukenmachine-hulpstuk snijd en rasp je daarnaast eenvoudig verschillende producten.
De innovatieve multi-emulgeerschijf maakt het mogelijk om onder andere mayonaise, slagroom en eiwitschuim te bereiden. De stijlvolle RVS uitvoering is bovendien duurzaam en eenvoudig schoon te houden.
Specificaties
| Vulinhoud: | 0,5 liter |
| Regelbare snelheid: | |
| Rotatiesnelheid: | 3155-3785 RPM |
| Bediening: | Analoog |
| Materiaal: | RVS (mes) |
| Vaatwasmachinebestendig: | |
| Vermogen: | 0,4 kW |
| Voeding: | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 1,71 kg |
| Breedte: | 140 mm |
| Diepte: | 200 mm |
| Hoogte: | 345 mm |
Cutter | 0.5L | 3 Snelheden (3155-3785RPM) | 0.4kW (230V) | 140x200x345(h)mm
Cutter | 0.5L | 3 Snelheden (3155-3785RPM) | 0.4kW (230V) | 140x200x345(h)mm
58,- excl. btw 70,18 incl. btw
-
-
Merk:SEVERIN
-
Artikelnummer:EMG-910087
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1 dag
-
Actie van:26/05/2026 t/m 02/06/2026
-