-
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-CSP/15VT-N
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie: 1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-
-
Op rekening voor (semi)overheid & grootzakelijkGratis verzending v.a €75Ook achteraf betalenAansluiting & montage mogelijk!Altijd de laagste prijs100.000+ producten
PRODUCTOMSCHRIJVING
Deze professionele cutter van Diamond is een krachtige keukenmachine met een indrukwekkende totale kuipinhoud van 14,5 liter (nuttige inhoud 8,2 liter), speciaal ontworpen voor intensief gebruik. Met een regelbare snelheid van 900 tot 3000 RPM, een handige snelheidsregelaar en robuuste gebogen messen van gehard bestekstaal snijdt en mengt de machine uiterst constant. De behuizing is gemaakt van geanodiseerd aluminium en de uitneembare kuip met handvatten is vervaardigd uit hoogwaardig RVS. Dankzij de thermodiffusorbodem en de slimme plaatsing van de geventileerde motor naast de kom, vindt er geen enkele warmteoverdracht op het product plaats.
Het transparante Lexan deksel is uitgerust met een geïntegreerde schraper en een handige vulopening om ingrediënten tijdens het proces veilig toe te voegen. Veiligheid en duurzaamheid zijn gegarandeerd door een dubbele microschakelaar op het deksel en de hendel, een waterdichte 24V laagspanningsbediening met een hoge IP67 beschermingsgraad en een NVR-beveiliging tegen ongewild starten. De cutter voldoet volledig aan de geldende CE-normen en wordt standaard geleverd inclusief een glad mes, spatel en slijpsteen.
Specificaties
| Vulinhoud: | 14,5 liter |
| Regelbare snelheid: | |
| Rotatiesnelheid: | 900 / 3000 RPM |
| Bediening: | Analoog |
| Materiaal: | RVS (kuip/mes) |
| Bijgesloten: | Spatel, slijpsteen |
| Vermogen: | 3,2 kW |
| Voeding: | 400 V |
| Stekkerklaar: | |
| Gewicht: | 67 kg |
| Breedte: | 377 mm |
| Diepte: | 678 mm |
| Hoogte: | 504 / 797 mm |
| Installatie: | Gekwalificeerd installateur |
Cutter | 14.5L | Regelbare Snelheid (900-3.000RPM) | 3.2kW (400V) | 377x678x504/797(h)mm
Cutter | 14.5L | Regelbare Snelheid (900-3.000RPM) | 3.2kW (400V) | 377x678x504/797(h)mm
6.433,- 4.824,- excl. btw 5.837,04 incl. btw Of 1.945,68 in 3 termijnen Je bespaart €595,96 (9%)
-
-
Merk:Diamond
-
Artikelnummer:DIA-CSP/15VT-N
-
Beschikbaarheid: Op voorraad
-
Garantie:1 jaar
-
Levertijd:1-2 dagen
-
Actie van:19/05/2026 t/m 26/05/2026
-